Chcete něco sdělit svému okolí?
Názor na dění ve vašem městě, zprávy z vašeho regionu, pozvánku na vaší akci...
Psát do Domácích novin může úplně každý
>>> Přidat článek <<<

Hokejový klub kolínských Kozlů dostal pokutu

10.10.2018
Za vyprovokování střetu kolínskými fanoušky a následnou potyčku fanoušků při prvním mistrovském utkání proti Vrchlabí dostal kolínský klub pokutu sedm tisíc korun. Fanoušci postavili k situaci čelem a pokutu uhradí.

,,Hned po utkání jsme svolali schůzku se zástupci fanklubu. Ze strany fanoušků bylo slíbeno, že se to nebude opakovat. Ještě před stanoveným výše pokuty fanoušci zároveň slíbili, že pokutu zaplatí,“ řekl k incidentu prezident kolínského klubu Luboš From.


Fanoušci ve zmiňovaném úvodním utkání sezony sebrali ze sektoru hostí vlajku, což způsobilo další následné jednání a konání v obou sekrotech fans. Svého jednání ale litují a už po zmíněném utkání zakopali s fanoušky Vrchlabí válečnou sekeru.


,,Tímto vnímáme celou záležitost jako uzavřenou a vyřešenou. Těšíme se na další podporu našich fanoušků na domácím ledě i venku,“ doplnil ještě From.Kolínští hokejisté budou podporu potřebovat. V sobotu zajíždějí na led prvního Vrchlabí, kde budou hrát o průběžné první místo tabulky. Na tým z Krkonoš ztrácí totiž pouze jeden bod.
Převzato ODTUD

Aktuálně z Kolínska